Rafila: Cred că vom reveni la normal până la sfârşitul lunii martie. Probabil că nu va mai fi nevoie de starea de alertă
Ministrul Sănătăţii, Alexandru Rafila, a afirmat, marţi seară, că este posibil ca la finalul lunii martie să revenim la normalitate.