Cozi uriaşe la vama cu Bulgaria. Românii s-au grăbit să se întoarcă în ţară pentru a evita carantina
Românii s-au grăbit să revină aseară în ţară, din Bulgaria, în condiţiile în care ţara a intrat în zona galbenă la miezul nopţii, din cauza creşterii cazurilor de COVID.