Primăria Capitalei, datorii de 400 de milioane lei către Termoenergetica. Nicuşor Dan: Plătim şi începem să devenim foarte serioşi
Primăria Capitalei a acumulat datorii de 400 milioane lei către Compania Municipală Termoenergetica, însă această întârziere va fi recuperată, având în vedere că în perioada verii subvenţia este mult mai mică, a declarat, vineri, primarul General al Capitalei, Nicuşor Dan.