Ministrul Sănătăţii: Medicii de familie care merg acasă la pacienţi pentru a-i vaccina anti-COVID vor primi mai mulţi bani
Ministrul Sănătăţii, Ioana Mihăilă, a anunţat vineri că medicii de familie care se vor deplasa la domiciliul pacienţilor pentru a-i vaccina anti-COVID vor primi mai mulţi bani.