Virgil Popescu, despre preţurile la carburanţi: Urmărim cu atenţie şi, dacă va fi cazul, vom lua şi acolo măsuri
Ministrul Energiei, Virgil Popescu, a declarat că urmăreşte preţul carburanţilor şi că a observat o creştere în ultima perioadă, iar, dacă va fi nevoie, statul va interveni şi în acest sector.